O firme


PROFIL SPOLOČNOSTI

Spoločnosť Fitness pro s.r.o. je výhradným distribútorom posilňovacích strojov a vybavenia značky Panatta Sport pre Česko, Slovensko a Poľsko.  Zaoberá sa komplexným riešením fitness centier od prvotného konceptu, cez inštaláciu zariadenia, až po profesionálny servis.

 

 

NAŠE POSLANIE

Fitness pro s.r.o. si kladie za cieľ byť úspešnou pro zákaznicky orientovanou spoločnosťou, ktorá je spoľahlivým partnerom pri riešení Vášho fitness. Súčasťou tohto cieľa je udržanie vysokej kvality ponúknutých produktov a služieb.

O firmě

 

O firmě

O firmě

O firmě

 

HISTÓRIA

História spoločnosti sa začala v roku 2002 založením spinningového centra v Přerove, ktoré bolo neskôr rozšírené o fitness zónu. Vzniklo tak menšie fitness centrum, ktoré bolo už od začiatku prevádzkované na princípe klubového členstva. Bolo to jedno z úplne prvých fitness centier v Českej republike, ktoré malo prevádzku založenú na tomto princípe. V priebehu nasledujúcich rokoch prechádzala spoločnosť rýchlym vývojom, ktorý v roku 2005 vyvrcholil založením spoločnosti Fitness pro s.r.o..

Prvým impulzom k rozšíreniu aktivít spoločnosti,  bolo práve klubové členstvo. Myšlienka tohoto princípu je zo zahraničia, ale v Českej republike neexistoval v tej dobe adekvátny software, či prepracovanejší know - how. Z týchto dôvodov došlo k zahájeniu vývoja vlastného software,  primárne určeného pre fitness centrá fungujúce ako členské kluby, resp. na základe kreditného systému.

Software je dnes srdcom fitness centra a preto vývoj SW pokračoval ruka v ruke so zavádzaním klubového členstva nielen v Přerove. Postupne se tento software začal dodávať i do ďalších fitness centier v ČR.

V rokoch 2004 - 2006  sa spoločnosť primárne zaoberala dodávkami software a príslušenstvom pre riadenie fitness centier.  Školila a predávala know - how klubového členstva fungujúceho v špecifických českých a slovenských podmienkach. V komplexnosti dodávok pre fitness centrá chýbalo zastúpenie kvalitných značiek posilňovacích strojov. V roku 2006 se firma stala distribútorom značiek Oemmebi a Panatta Sport a začala tak dodávať aj profesionálne vybavenie fitness.

Od toho času sa Fitness pro s.r.o. zaoberá komplexnými realizáciami fitness centier. Vďaka vynikajúcm výsledkom je dnes spoločnosť výhradným distribútorom firmy Panatta Sport pro ČR, SR a Polsko.

 

Uvod      O firme      Produkty      Príslušenstvo      Šatne      Software      Ako pracujeme      Referencie      Aktuality      Repase strojov      Kontakty      
© Copyright FITNESS PRO 2010        Kontakt: info@fitness-pro.cz,    tel.: +420 603 867 253    www.fitness-pro.cz